Şubeler

''Hep siz geldiniz, sıra bizde''

Çeyrek asırdır kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz ev tekstilinden gıdaya, dekorasyondan hijyen ürünlerimize kadar tüm ürün yelpazemize güven duyan ve tercih eden tüm müşterilerimize, Özlüce Şubemizle “Hep siz geldiniz şimdi sıra bizde” dedik.

2018 yılında açılan Minteks Özlüce Şubesi; cafe, restaurant ve fabrika satış mağazasından oluşmaktadır.

Alacart Servisi bulunan restaurant bölümümüzde (pandemi kısıtlamalarında paket servis), menümüzde yer alan zengin lezzet seçenekleri, hijyen koşullarını sağladığımız mutfağımızda usta ellerde hazırlanıyor. Meze çeşitlerinden tatlılara, unlu mamullerden ekmek çeşitlerine, sıcak ev yemeklerinden ızgara çeşitlerine kadar damak zevkinize uygun lezzetler sizi bekliyor…

Kestane şekeri, reçeller gibi geleneksel lezzetlerimizi ise Minör&Majör gıda markamızla, satışa sunuyoruz.

Şubemiz bünyesinde özel davet, doğum günü, baby shower, kurumsal davet açılışlar gibi tüm organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Çocuklar için oluşturulan özel oyun parkı ile anne babaların da gönül rahatlığıyla yemeklerini yemelerini sağlıyoruz.

Aynı zamanda müşterilerimiz günlük gazete ve dergilerin yanı sıra,  en çok satılan bilimsel yayınların ve romanların bulunduğu kitaplık bölümüyle de okuma ya da satın alma imkânından yararlanabiliyorlar.

Satış mağazası kısmında ise butik tasarımlarla ürettiğimiz havlu ve bornozların yanı sıra, uyku grupları, banyo takımlarından doğal sabunlar, şampuanlar ve yüzey temizleyicilere kadar yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan ürünlerimiz yer alıyor.

 

Bizimle
İletişime Geçin

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.