Hakkımızda

170 metrekare bir dükkândan, 30 bin metrekare açık, 8 bin 500 metrekare kapalı alana

Minteks Şirketler Grubu; 1994 yılında 170 metrekare bir dükkânda faaliyet başlamış, yenilikçi misyonuyla bugün 30 bin metrekare açık, 8 bin 500 metrekare kapalı alana ulaşarak; faaliyet alanlarında ilklerin ve yeniliklerin markası olarak büyüme devam etmektedir.

Müşterilerine ve tüm iş ortaklarına daha konforlu yaşam alanları ve yüksek marka kalitesi ile hizmet sunmak hedefiyle çalışmalarına yürütmektedir.

Çeyrek asırdır Bursa ile birlikte büyüyoruz.

Çeyrek asırdır Bursa ile birlikte büyüyen firma; havlu ve bornoz grubu başta olmak üzere, ev tekstili & dekorasyon, gıda, cafe & restaurant, temizlik & hijyen, akaryakıt sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hizmet verdiği mevcut sektörlerin yanı sıra giyim, davet & organizasyon, eğitim ve yayıncılık alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Marka güvenirliğiyle ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyeti ve verimliliği odağına alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yaklaşım sonucu Minteks, dinamik insan kaynağı ile hizmet vermeye, dünyanın dört bir noktasında tüketicileri ile buluşarak Türkiye ekonomisine değer katmaktadır.

Ayrıca kültür, sanat ve spor alanlarında yürüttüğü projelerinde; destek verdiği ve hayata geçirdiği tüm sosyal sorumluluk çalışmalarında toplumsal farkındalık kazandırmak amacını taşımaktadır.

Minteks Şirketler Grubu, küresel bir oyuncu olma vizyonuyla farklı alanlarda katma değer yaratacak iş birliği ve yatırım fırsatlarını değerlendirmektedir.

0
Farklı
Sektörde
0
Yıldır
Değer Yaratıyor

Çeyrek asırdır Bursa ile birlikte büyüyen Minteks; havlu ve bornoz grubu başta olmak üzere farklı sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

🔸 Havlu & Bornoz
🔸 Ev Tekstili & Dekorasyon
🔸 Gıda
🔸 Cafe & Restaurant
🔸 Akaryakıt

🔸 Temizlik & Hijyen
🔸 Giyim
🔸 Davet & Organizasyon
🔸 Eğitim
🔸 Yayıncılık

Markaları

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.