Minteks’ten Franchising Atılımı

Minteks Tekstil,  havlu ve bornoz sektöründe ürün kalitesi ile dünyanın birçok noktasında tüketicisiyle buluşmaya devam ederken, hizmet kalitesi ayrıcalığını yaşatmak için de satış mağazaları açma çalışmalarına hız verdi.

Minteks olarak 20 yılı aşkın süredir ülke ekonomisine ve tekstil sektörüne katkıda bulunduklarını dile getiren Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman, markalaşma yolunda rekabeti canlı tutmak adına farklı stratejilerle büyümeye devam ettiklerini dile getirdi.

VİNTAGE KÖŞESİ HEDİYE

Minteks’in özgün ürün gamını tüketicileri ile buluşturan bayileri ise ayrıca bir sürpriz bekliyor. Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman,  Vintage ürünlerine özel olarak dekore edilen “Vintage Köşesi”ni, satış mağazalarına hediye ettiklerini açıkladı. İrman, “Minteks ürünlerinden KDV dahil 25 bin TL değerinde alım yapan her müşterimize, geçmişin nostaljisini bugüne taşıyan bu özel dekorasyonu hediye ediyoruz. Ziyaretçilerimizden oldukça yoğun ilgi gören Vintage Köşesi, mağazasında özel bir alışveriş ortamı yaratmak isteyenler için de önemli bir ayrıcalık kazandırıyor” dedi.

Açılış töreni

MARKALAŞMANIN ÖNEMİ ARTIYOR

Minteks markasının,  20’inci yılında başarıyla adından söz ettirmesinde inovatif yapısı ve kaliteli hizmet anlayışının büyük payı olduğunun altını çizen İrman, gittikçe ağırlaşan global rekabet ortamının tekstil sektöründe markalaşmanın önemi artırdığına dikkat çekti. İrman sözlerini şöyle tamamladı, “ Müşterilerimizin kültür yapısına ve yaşam tarzına hitap eden ürünlerimizin kalitesi ve referanslarıyla her zaman tercih edilen bir marka olduk. Rekabeti canlı tutmak ve tercih edilen marka konumumuzu sürdürmek için farklı pazarlama stratejileri geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.