Minteks Evteks 2015’e Hazır!

Yaşam alanlarına değer katmak için tasarladığı ev tekstili ürünleri ile bir dünya markası haline gelen Minteks, ev tekstili dünyasının kalbinin atacağı Evteks 2015’te yeni koleksiyonunu sergilemeye hazırlanıyor.

Ev tekstili ürünlerinde tasarım, yaratıcılık ve kaliteyi bir araya getirerek dünyanın birçok noktasına ulaşan Minteks, CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek olan Evteks 2015 Fuarı’nda tüketicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 19-23 Mayıs tarihleri arasında ulusal ve uluslararası pazardan birçok ziyaretçinin katılacağı Evteks 2015 Fuarı’nda estetik tasarımı, sağlıklı ürünlerle buluşturan Minteks, havlu, bornoz ve nevresim üretimindeki 2015 koleksiyonunu sergileyecek. Butik üretimle gerçekleştirdiği özgün tasarımları ile yaşam alanlarına dokunan Minteks, Romantic, Odes, Melanie, Margaret, Princes Contes ve  lyric gibi ürün grup ve modellerindeki özel koleksiyonlarını katılımcıların beğenisine sunacak.

Katıldıkları ulusal ve uluslararası fuarlarda Minteks’in özgün desenleri ve kaliteli ürün anlayışıyla bir adım öne çıktığını dile getiren Minteks Şirketler Grubu Başkanı Özkan İrman, “Ülkemizin, özellikle Bursa’nın tekstil sektöründeki prestiji ve hakimiyeti her geçen gün artıyor. Dünya tekstil pazarında özellikle havlu konusunda markalarımıza gösterilen ilgi bunu açıkça gösteriyor. Bu noktada Bursa’nın markası olarak Bursa’nın tekstil kimliğini dünyaya daha iyi tanıtabilmek adına Evteks 2015 gibi uluslararası fuarlarda yer almaya özen gösteriyoruz” dedi.   

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.