Kalite Parkı’nda 29 Ekim Coşkusu

Türkiye’nin her köşesinde coşku ile kutlanan29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96’ıncı yıl dönümü etkinliklerine Bursa’da ev sahipliği yapan kurumlar arasında Minteks ve KalDer de yer aldı. Özlüce’de bulunan KalDer Kalite Parkı ve Minteks Özlüce Şubesi 29 Ekim günü renkli görüntülere sahne oldu.

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Kalite Parkı’nda yer alan Atatürk Anıtı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Tören alanında bulunan çocuklar “Emanetin Ellerde” yazılı Türk bayrağına el izlerini bırakırken, bando takımının çaldığı marşlara eşlik ettiler. Renkli sahnelere ev sahipliği yapan etkinlikte kılıç kalkan ekibinin gösterisi izleyiciler tarafından dikkatle izlendi. Bölge halkının da yoğun ilgisiyle etkinlik alanına gün boyu katılım yoğun oldu. Kutlamalar balonların ve güvercinlerin uçurulmasıyla son buldu.

Minteks ve KalDer’den  İş Birliği

Minteks ve KalDer yetkilileri milli birlik ve beraberliğin güçlendiği bu önemli günleri yaşatmak ve gelecek kuşaklara taşımak amacıyla özel günlere yönelik iş birliklerinin süreceğini belirtti.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.